ARHIVĂ 

 

Zonă dedicată ediţiilor trecute ale proiectului.

 

vizită LA MUZEU

Casa matei - deschidere asu

workshop SHIBORI

TREASURE HUNT

SEARĂ SOCIALĂ

PROVOCĂRI PE ECHIPE

 

VIZITĂ EXPOZIŢII

 
_MG_2715.JPG

ore de atelier

CURS / SEMINAR

DESCOPERIRE ORAŞ

JOCURI DE CUNOAȘTERE

 

Lista participanţi ASU 2016 (45 participanţi)

 

Pictură: Paula Conţ, Ada Nicolaescu

Sculptură: Gheorghe-Papadopol Teodor, Iuga Claudiu Daniel

Grafică: Gagiu Ioana, Zincă Ioana, Madarasz Isabella Beatrice, Cristina Laura Staicu, Oros Carla, Şotea Codrin, Zotic Ana-Iulia, Ilie Loredana Ioana, Crişan Sorina-Ioana, Alexandru Iulia-Elena

Foto – Video PCI: Larisa – Mihaela Struţă, Dan-Tudor Eduard Mihai, Petrican Alexandru, Iulia Dinca, Maria-Alexandra Iacob, George-David Popovici, Ştefan Andreea

Conservare – Restaurare: Rusu Ovidiu-George, Encică Octavian

Ceramică: Marinca Anca

Arte textile – Design textil: Petcuţ Larisa Oana, Anca Zanfir, Prujoiu Ştefania

Modă – Design vestimentar: Adnana Nicola Stavar, Andrei Ioana-Florina, Muscalu Teodora Denisa, Puerava Aura, Şerban George Rareş, Alexandra-Mihaela Toader, Vinter Edit

Design: Şorodoc Ioana-Manuela, Ciobotaru Mihai Cristian, Creţu Cristina-Iulia, Luminariu Alexandra Catalina, Iancu Patricia, Mîrza Alexandra Ştefania, Vlăsceanu Mădălina

Istoria şi teoria artei: Dico Oana, Novac Bogdan-Ştefan, Diana Ţifrea, Georgescu Theodora

 

Lista participanţi ASU 2015 (45 participanţi)

 

Pictură: Bálint Hanna Gyopár, Popa Andreea Letiţia

Sculptură: Cherteş Cezara, Crăciun Sabina

Grafică: Chirea Emma, Cseh Evelyn, Gavruţă Adelina-Patricia. Liscun Bogdan, Luca Eva-Maria, Mereuţi Alexandra, Mogoşanu Ionela Adriana, Movilă Anca, Nistor Andreea, Pop Raluca, Sava Ştefana

Foto – Video PCI: Lungu Ana-Maria, Dumitrache Iulia Florina, Ghimbăşan Ilinca, Gîlca Crina, Maksai Andrea, Măldăianu Marius, Postelnicu Vlad, Mustiaţă Sabina

Arte textile – Design Textil: Axinia Ecaterina, Greaca Elena Livia, Greaca Maria Laura

Modă – Design vestimentar: Apostu Sabrina, Gavrilă Daniel, Halaţiu Tudor, Nicoara Andreea-Codrin, Popescu Laura Elena, Prutean Theodora, Sandu Alexandra-Maria, Staţie Iulia, Topan Iulia Alexandra

Design: Abrudanu Vlad, Buzgău Florin, Doroftei Mira Cătălina, Farkas Kinga Timea, Gurică Diana, Loliceru Eusebiu, Nistea George, Oprescu Ioana, Pădurean Giorgiana, Roman Teodora Maria

 

Lista participanţi ASU 2014 (45 participanţi)

 

Pictură: Cobzaru Anca Andreea, Dinu Maria-Mirela, Ispas Maria Theodora, Marian Elena, Nuțu Andrei

Sculptură: Istvan Cristina, Moldovan Paul-Darius, Vasilescu Andreea

Grafică: Biblia Paula Jennifer, Borșan Antonela Cristina, Ciubotariu Diana, Marcu Anamaria, Pica Silvia Andreea, Tăvală Cătălin, Tudorache Andrada-Maria, Zavate Andreea Daiana

Foto-Video P.C.I.: Berariu Horia, Boticaș Alexandra, Coste Raluca, Crețu Sofia, Enariu Ștefania, Haureș Melina-Irina, Herlea Ioana, Lazăr Monica Aura, Măldăianu Isabella Tania

Conservare – Restaurare: Potopea Diona

Ceramică: Beldiman Flavia-Carina, Arte Textile – Design textil, Mitea Iulia, Miu Ioana

Modă – Design vestimentar: Andronoiu Andreea, Benea Bogdan, Farkas Andreea, Hodoleanu Iulia, Ișvanca Simina Francesca, Moruțan Andrada, Stark Medeea, Ştreang Maria

Design: Bucur-Baciu Mădălina, Dobrean Cătălin Andrei, Moroșan Martha-Magdalena, Scurtu Thea, Timiș Anca, Toma Andreea-Mădălina, Ujeniuc Ancuța,Ursan Alexandra Georgiana

 

Lista participanţi ASU 2013 (45 participanţi)

 

Pictură: Meruţ Mihai, Pleşoianu Maria-Miruna, Postea Cristina

Sculptură: Cioromela Gabriela Alexandra, Dâmbean Paul-Teodor

Grafică: Boghici Andrei, Catrinescu Oana, Cocioni Lorena Maria, Crăciun Georgia-Alexandra, Curte Mihaela Alexandra, Grozavu Anna-Mihaela, Moise Ana, Mureşan Vlad, Savu Ramona-Gabriela, Tarcea Mădălina, Tiolan Alexandru

Foto-Video P.C.I.: Beşliu Mihai, Coman Andreea, Gătej Diana Andreea, Iach Debora, Nan Claudia, Oprea Simona-Mihaela, Sâmpălean Alessandra, Strîmbu Georgiana

Conservare – Restaurare: Apostu Delia, Duda Denisa

Ceramică: Cociorva Eleny, Leş Nicolas

Modă – Design vestimentar: Budulan Lorena, Buga Ştefan, Căpuşan Tania Anda, Ciucanu Maria, Dascăl Ana, Drăguşanu Sabina, Dumitrache Anca, Feneşan Laura, Mezin Daiana-Denisa, Mirea Diana, Paulescu Andreea, Toth Timea

Design: Iurniuc Andreea Diana, Lobonţ Denise, Onose Oana, Rînja Daiana, Turcan Alexandru